2016 m. turnyras - Rimo Imenavičiaus šeimų krepšinio turnyras Šiauliuose

Go to content

Main menu:

Turnyras

2016 m. Rimo Imenavičiaus šeimų krepšinio turnyras

Balandžio mėn. 23-ą dieną, Šiauliuose, Janonio gimnazijos sporto salėje vyko penktasis šeimų krepšinio turnyras skirtas Rimo Imenavičiui atminti. Šiemet turnyre dalyvavo šešios šiauliečių šeimos.

2016-ų metų Rimo Imenavičiaus turnyre dalyvavo šešios šeimų krepšinio komandos, kurios buvo paskirstytos į du pogrupius. A pogrupis: praėjusių metų turnyro laimėtojai Žukauskų komanda, Imenavičių šeimos komanda ir turnyro senbūviai Kačerauskai. B pogrupis: turnyro debiutantai Ruškiai, Giedraičių šeima ir praėjusiais metais turnyre debiutavę Armalų krepšininkai.

Imenavičiai - Kačerauskai.
Pirmose rungtymėse susitiko Kačerauskų ir Imenavičių šeimos .Imenavičiai pralaimėjo rezultatu 34 : 42 (4-16, 6-12, 10-5, 14-9) Kačerauskų komandai 15 taškų pelnė Elvinas, Julius 9 taškai. Kačerauskai komandos tritaškiai 0/9. Imenavičių komandoje 19 taškų pelnė Šarūnas, 17 taškų - Ridijus. Imenavičių komandos baudų metimai 1/7

Armalai - Giedraičiai.
Rungtynių rezultatas 31:37  (6-9, 6-14, 8-9, 11-5) Giedraičių komandos naudai. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Laurynas - 14 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), Dovydas - 12 taškų. Keturios Giedraičių komandos moterys kartu pelnė 2 taškus (1/13 dvitaškiai, 4 atkovoti kamuoliai).
Armalų komandoje rezultatyviausiai žaidė Algirdas - 7 taškai, Vaidis 6 taškai (2/13 dvitaškiai). Keturios Armalų komandos moterys kartu pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškiai)
Žukauskai - Imenavičiai.
Žukauskai - Imenavičiai 42:34 (9-6, 9-6, 11-7, 13-15) Daugkartiniai turnyro nugalėtojai Žukauskų komanda neturėjo didelio vargo. Rezultatas logiškas. Imenavičių šeimos komanda abu pogrupio susitikimus pralaimėjo vienodu rezultatu 34:42.
Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Robertas, pataikęs 9 dvitaškius iš 12 mestų metimų. 9 taškus pelnė Paulius. Deivydas per 14 minučių pataikė du tritaškius. Europos čempionas Mindaugas tepelnė 2 taškus, bet surinko 18 naudingumo balų.
Pralaimėjusios ekipos rezultatyviausias jaunimas: Lukas 16 taškų (8/11 dvitaškiai, 21 naudingumo balas), Vilius 10 (5 dvitaškiai, 0/6 baudų metimai).
Ruškiai - Armalai.
Ruškiai 49 vs 39 Armalai (10-8, 13-6, 12-17, 14-8) Ruškių komandoje Rokas pelnė 24 taškus (9/10 dvitaškiai, 6/7 baudų metimai, 0/6 tritaškiai). Vienuolika taškų surinko Roko tėtis Marius. Mažasis Roko brolis Povilas pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškiai)
Armalų šeimos komandoje rezultatyviausiai žaidė Vaidis pelnęs 12 taškų (6 rezultatyvūs perdavimai), Rugilė per 15 minučių pridėjo 8 taškus.
Kačerauskai - Žukauskai.
Kačerauskai 41 vs 50 Žukauskai (7-22, 13-5, 7-12, 14-11) Žukauskai  nutarę nerizikuoti, reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje laimėdami  atkarpą 7-22. Tiesa jau antrą ketvirtį Žukauskų komanda sumetė tik 5  taškus, bet taškų atsarga leido ramiai baigti rungtynes. Mindaugas -  11 taškų, 23 naudingumo balai, 7 rezultatyvūs perdavimai, Robertas - 12  taškų, Deivydas per 16 minučių pelnė 8 taškus (2/4 tritaškiai). Kačerauskų komandoje - Julius 11, Kačerauskų šeimos moterys bendrai pelnė 16 taškų
Giedraičiai - Ruškiai.
Giedraičiai vs Ruškiai 52:65  (15-16, 9-19, 17-17, 11-13)
Šiose rungrynėse sprendėsi kuri komanda žais finale. Trejus paskutiniuosius metus Giedraičių komanda R.Imenavičiaus turnyre užimdavo antrą vietą. Šiemet turnyro debiutantai šią tradiciją sulaužė. Gerai sužaistas antrasis kėlinys susilpnėjusią Giedraičių komandą paliko be finalo.
Nugaletojams daugiausiai taškų pelnė Rokas - 16 (23 naudingumo balai). Roko tėtis Marius pataikė 4 iš 6 mestų tritaškių - 15 taškų. Audrius - 14 taškų, Giedrius - 10. Giedraičių komandoje 19 taškų įrideno Robertas (5/7 dvitaškiai, 6/6 baudos metimai), Dovydas - 15 taškų, Laurynas - 14. Enrika, Aušra, Lijana, Rasa bendrai pelnė 4 taškus.
Imenavičiai - Armalai.
Imenavičiai - Armalai 49:40 (14-6, 11-10, 13-15, 11-9) Rungtynės dėl 5 vietos. Apylygių komandų dvikova. Trumpa, rezultatyvi, pirmo kėlinio atkarpa leido Imenavičių komandai išlaikyti saugų 6-10 taškų skirtumą visą rungtynių laiką.
Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė jaunimas - Lukas pelnė 21 tašką (9/13 dvitaškiai), Vilius sumetė 19 taškų. Armalų komandoje - Vaidis 10 taškų, Algirdas 6 taškai (0/7 tritaškiai), du tritaškius pelnė Ernestas. Vyriausia turnyro žaidėja ponia Irena per 4 žaistas minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškiai). Rugilė per 16 minučių taip pat sumetė 6 taškus.
Kačerauskai - Giedraičiai.
Rungtynės dėl trečios vietos. Atkakliausias turnyro susitikimas. Sužaidus du su puse kėlinio Giedraičiai turėjo penkių taškų persvarą. Tuo metu  Kačerauskai spurtuoja 9:1. Pasibaigus trečiajam kėliniui Kačerauskų persvarą sudarė 3 taškai. Įpusėjus ketvirtam kėliniui išlieka tie patys 3 taškai. Rungtynių pabaigą geriau sužaidžia daugiau jėgų išlaikę Kačerauskai, kurie ketvirtus metus iš eilės Rimo Imenavičiaus turnyre laimi trečią vietą.
Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Elvinas - 19 (7/11 dvitaškių) ir Julius 16 taškų (3/3 tritaškiai). Giedraičių komandoje Robertas Giedraitis 18 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai). 14 taškų Dovydo sąskaitoje (6/10 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai)
Finalas. Žukauskai - Ruškiai.
Žukauskai vs Ruškiai 50:40 (11-6, 11-13, 15-7, 13-14) Europos čempiono Mindaugo Žukausko šeimos komanda ketvirtą kartą žaidė R.Imenavičiaus turnyro finale. Ruškiai turnyro debiutantai. Turbūt patirties trečiame kėlinyje Ruškių šeimos komandai ir pritrūko? Kėlinio pradžioje esant minimaliam skirtumui Žukauskai spurtuoja laimėdami atkarpą 8-0. Dešimties-dvylikos taškų skirtumas išsilaikė likusį laiką iki rungtynių pabaigos.
Nugalėtojų komandoje Mindaugas per 25 žaistas minutes surinko 27 naudingumo balus, pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių. Robertas sumetė 12 taškų, Domantas - 6 taškai. Ruškių komandoje: Marius pataikė 4 tritaškius iš 6 mestų - 12 taškų, Giedrius - 11 taškų. Jauniausias žaidėjas Povilas pataikęs 5 dvitaškius surinko 10 taškų. Povilo brolis Rokas finale prametęs 4 tritaškius iš viso pelnė 6 taškus.
Žukauskų šeima tapo 2016-ų metų Rimo Imenavičiaus šeimų krepšinio turnyro nugalėtojais ir iškovojo teisę žaisti finaliniame Kazimiero Budrio šeimų krepšinio turnyre Klaipėdoje. Antrąją vietą ir teisę dalyvauti finaliniame Kazimiero Budrio turnyre iškovojo Ruškių šeimos komanda. Trečiąją vietą, ketvirtus metus iš eilės iškovojo Kačerauskų šeimos komanda. Triskart antros vietos laimėtojai Giedraičių šeimos komanda šiemet turėjo tenkintis ketvirta vieta. Penkti liko Imenavičiai, aplenkę Armalų šeimos komandą.